Tokio Hotel - The Official Israeli Forum

אינדקסCalendarFAQחיפושהרשםרשימת חבריםקבוצות משתמשיםהתחבר

Share | 

סיפור שאני ולוטם עשינו :) פרק 1

צפה בנושא הקודם צפה בנושא הבא Go down 
מחברהודעה
:0

Male
מספר הודעות : 584
Registration date : 04.10.07

הודעהנושא: סיפור שאני ולוטם עשינו :) פרק 1   Fri Oct 26, 2007 8:16 pm

פרק ראשון.

זה קרה השבוע בעיר קטנה בארץ שלנו לי קוראים ניר אני מחפש את האמת על הלהקה שאני אוהב. טוקיו הוטל. אני שומע ת'שם כבר צמרמורת. אחריי כל הסיפור הזה ניראלי אני אלך לא יודע לאן. אבל הסיפור מתחיל ש: כשיום אחד יצאתי לבית של סבאתי ובדרך כשהלכתי לשם ראיתי מודעה של "מחפשים כישרונות צעירים ללהקה מצליחה יודע, לשיר תרשם! " ואו מחפשים כישרון אני יודעת לשיר אז יום למחורת יצאתי לאולם ושם פגשתי ... אותה.!

היא כל כך יפה. ואין מה להגיד פשוט חלום. שמה היה שרית. אחח.כזו מדהימה. וחברתה לוטם, את לוטם חבר שלי אוהב ערן. הוא אוהב אותה והיא? ! הוא מפחד שהיא תדע.

נחזור לשרית. העיניים שלי יוצאות. האישיות שלה מדהימה כמוהה. אבל משו היה חסר לה..ההופעה החיצונית שלה הייתה יפה חולצה שחורה עם הדפס של טוקיו הוטל גינס עם כל מיני קישקושים

[למרות שזה הייה מוזר היא ניראהתה ממש טוב בבגדים האלה ] הייה לה שרשרת עם גולגולות וצמידים עם ניטים אבל שוב כשהסתכלתי עליה הייה משהו חסר משהו מוזר היא ניראתה כאילו שהיא שומרת סוד ,סוד שישנה את חייה ואת חיי כשהתחלתי לדבר איתה היא כן היא רצתה להקים להקה.

היא אמרה להקה?! וואו וחשבתי שהיא גילתה.

להקה כן. אני [ניר] מנגן על תופים,ערן גם מנגן על גיטרה, ושרית מנגנת על הבס. ולוטם. ככה ערן התאהב בה היא שרה. ובאמת יש לה קול ממש מדהים. ערן באמת אוהב אותה.

"אני חושב שכדאי שהיא תדע" אני אומר לו כל פעם וערן מגיב לי "לא! מה פיתאום. היא לא תאהב מישהו כמוני בחיים!!" .

מצד שני לוטם לא כל כך נוראה יש לה גם אישיות מקסימה והכול אבל אין על שרית. נמשיך. ערן ראה את לוטם לפניי כמה ימים לוטם פשוט עצרה אותו לדבר איתו כאילו. ואמרה לו: "חשבתה פעם על להקה ? אתה יודע אני ושרית חושבות על זה אבל אין לנו מספיק אנשים חשבתי שבגלל שאת מנגן על גיטרה אז אתה יכול לעזור "

והוא ענה שהוא רוצה והוא מכיר מישהו מצויין ללהקה מתופף יוצא דופן .... וכך הכול התחיל ... הלכנו לתחרות כישרונות וחשבנו שאולי הם יממנו אותנו אבל כשניכנסנו סוף סוף להיבחן .

"אוויי ואבויי ליי , דיי אני לא יכולה" לוטם אומרת. "שרית אני מפחדת אם יקרה משו. את מכירה ת'הרגשות שליי" אני וערן שמענו אותה צורחת ככה. ערן קם ובא אלייה

"דיי לוט! תירגעי. הכול יהיה בסדר. את שרה תירגעי את תהיה בסדר!" ערן ממש הרגיע אותה.

ואני הסתכלתי עליו וקינאתי הוא מצליח לעשות הכול.

מה?! למה.?! איך? בגלל שהוא דומה יחסית לטום.

טובב לא ממש דומה, יש לו ראסטות בלונדיניות וסייד. זה לא אומר שזה הוא.

אבל אני? אני חייב להשיג את שרית. אני אוהב אותה.

ניכנסו לשם לוטם שרה ממש מדהים אפילו שרית הייתה שוק.

המשכנו והאנשים שם פשוט היו בהלם מאיתנו.

ואז אמרו" תודה רבה לכם, אנחנו נתקשר. ואנחנו באמת אומרים לכן. אתם ניבחרתם בטוח" לוטם עוד שנייה התעלפה ששמעה את זה.. שרית עזרה לה חח..זה היה מצחיק אבל חשבנו שעובדים עליינו אבל לא. כולנו שמחנו. ואז הנורא מכל קרה..
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
השוקולד של טוםD:

Female
מספר הודעות : 292
Registration date : 26.10.07

הודעהנושא: Re: סיפור שאני ולוטם עשינו :) פרק 1   Fri Oct 26, 2007 10:52 pm

הינהה זהה.. אחח סיפורר.
נוו תגיבו אל תהיו קמצניות..
אני אוהבת
המוני
מוני